2017-06-21

GOOGLE ADWORDS NEDİR?
GOOGLE ADWORDS NEDİR?

GOOGLE ADWORDS NEDİR?
Beşiktaş web tasarım ve mecidiyeköy web tasarım olarak bugün sizlere google adwords hakkında bilgi vereceğiz.
Temel olarak beşiktaş web tasarım bünyesi altında sizlere genel anlatım sunacak olursak eğer. Adwords reklamları
Google Arama Motorunda :  Sağ ve üst tarafta sponsor bağlantısı olarak görülmektedir.
Arama Ortakları Sayfalarında : Arama motorlarının sonuçlarında en üste gözükmektedir.
İçerik Ortakları Sayfasında : Belirlenen yerlerde görüntülenmektedir.
Google adwords insanlara genel manada bir çok olanak sağlamaktadır. Bu olanaklar aşama aşama olarak bilinmektedir. Sunacaklarını söyleyecek olursak eğer;

  1. Hedef Kapsamı
Google alanında insanların aramam yaptığı yöne reklam yapabilme imkanı sunmaktadır. Ve beşiktaş web tasarım olarak aslında adwords' de hedef kitlenizi oldukça genişletme imkanını sunmaktadır.
  1. Kontrol
Sizlerin bireysel olarak almak istediğiniz sonuçları alıncaya kadar sizlerin kontrol etme şansınızı artıran bir google aracı olarak görebilme imkanınız vardır.
  1. Ölçülebilir Değer Olması
Bir diğer özelliği sayesinde tıklama başına maliyet seçeneği sayesinde yanlızca reklamlarınıza tıklanırsa sizlerden ücret alınmaktadır.
Tabi ki bunun yanı sıra sizlerin adwords işlmelerini iyi bir şekilde bu işi bilen insanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sizlerin cepleri çok kötü derecede yanacaktır. Bu sektör üzerinde beşiktaş web tasarım olarak sizlere önerimiz aslında sektörde kalıcı bir marka değeri oluşturmuş firmalarla çalışarak sitlerinizin daha iyi yerlere gelmesini sağlayabilirsiniz. Küp ajans firmasından hizmet alabilmek için küp ajans adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

×