2017-07-11

KÜP AJANS SEO
KÜP AJANS SEO

KÜP AJANS SEO

Bugün sizlere Şişli Web Tasarım olarak seo' dan bahsedeceğiz.Öncelikle de tabi ki seo nedir ne iş yapar ondan bahsedeceğiz.
SEO NEDİR?
Seo arama motorlarında sitelerin sayfaların üst sayfalara çıkarılmasına yönelik  yapılan bir çalışmadır.Yani aslında sitenin ulaşamayacağı popülerliğe ulaşmasıdır.Küp ajans olarak ise sitenizin en üst sayfalara çıkarılması için büyük titizlik ve büyük bir özenle çalışmakta ve kendimizi her geçen gün biraz daha fazla geliştirmek,iyileştirmekteyiz.
 
Seo olabilmek için olması gereken belli başlı özellikler vardır.Bunlar;
  • YARATICILIK
Bir seocu olmak için en önemli özelliklerden biridir yaratıcılık.Her insan aynı değildir.Bazı insanın görsel yaratıcılığı varken bazı insanların ise matematiksel yaratıcılığı vardır.Ama seocu olabilmek için her ikisine birden ihtiyaç vardır.Çünkü teknik ve tasarım sürecinde iyi ve farklı işler yapmak harcamanız gereken zaman ve bütçeyi olabildiğince en aza indirecektir.
  • SOSYAL MEDYA
Bir seonun iyi bilmesi gereken konulardan biride sosyal medyadır çünkü bu arama sonuçlarını etkiler.Şuan ki piyasaya bakıldığı zamanda çok fazla sosyal medya aracı vardır.Mecidiyeköy Web Tasarım olarak sizlere aslında sunacağımız olay Seo uzmanının Facebook, Twitter, Link edin, İnstagram ve bunun gibi sosyal medya araçlarını çok iyi bilmeli ve bu alanlarda oldukça iyi çalışmalar yürütmelidir.Ve seo olmak isteyenler bu sosyal medya araçlarını oldukça aktif kullanmalı ve sosyal medyayla ilgili makaleler okumalıdır.
  • SUNUM BECERİSİ
Seo çalışmasına başlamanız için müşterininiz olması gerekmektedir.Ve bu sebeple yapabilecekleriniz ile müşterilerinizi etkilemeli ve ikna etmelisiniz.Seo konusunda bilgisi olan kişilerle iletişime geçmeye çalışmalısınız.Çünkü ne kadar geniş çevreniz olursa o kadar iletişim becerileriniz gelişir
  • ARAŞTIRMA
Seo olmak isteyen kişi tam anlamıyla bir araştırma delisi olmalıdır.Boş zamanlarında bile mutlaka araştırma yapması gerekmektedir.Ayrıca her gün seo ile ilgili bloglara göz atmasında yarar var.
  • PAZARLAMA BİLGİSİ
Seo uzmanı özellikle dijital  pazarlama konusunda bilgisinin olması gerekmektedir. Seo ile pazarlamada iç içe geçmiş konular olduğundan ötürü Seo uzmanı olmak isteyenler dijital pazarlama hakkında makaleler okumalıdır.
  • PROGRAMLI ÇALIŞMA
Seo uzmanı tüm çalışmalarını programlı bir şekilde yapmalıdır.Bu nedenle seo uzmanı olmak isteyen kişiler mutlaka istikrarlı ve prensipli bir çalışma düzenine sahip olması gerekmektedir.
Perpa web tasarım olarak sizlere hizmet vermek bizler için en öncelikli ayrıcalıktır.
 
 
 
 
 
 

×