WhatsApp
Yükleniyor...

Kalite Politikası

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kalite Politikası

Kalite Politikası

KÜP AJANS web tasarım olarak kalite politikamız ;

 

Dinamik Web Tasarım

 

Müşterilerimize Dinamik web sitesi hizmeti vererek müşterilerimizi web sitelerini kendi istedikleri gibi güncelleme ve yönetebilme imkanına kavuşturmaktayız. Böylelikle etkin ve verimli zaman yönetimi sayesinde müşterilerimize isteklerini daha etkin şekilde gerçekleştirebilme imkanı sunuyoruz. Kalite politikamızın ana unsurlarından olan dinamik web sitesi hizmeti dünya standartlarına uygun şekillerde yapılmaktadır.

 

Özel Web Tasarım

Markanıza özel tasarımlar geliştirerek markanız dijital dünyada en doğru şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz. Özel web tasarım hizmetini tüm istisnasız müşterilerimize uygulamaktayız kesinlikle kopya tasarım kullanmıyor ve müşteri memnuniyet garantisi ile sunmaktayız.

 

Hızlı Web Sitesi

Çağımızın en kıymetli ,en pahalı değeri zamandır. Bu bağlamda web sitelerinde hızın en önemli etkenlerden birisi olduğu aşikardır. KÜP AJANS web tasarım ekibi sitenizi hazırlarken en hızlı, en estetik ve en işlevsel çözümü sizler için üretir.

 

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Web sitelerinde ziyaretçilerin geçirdiği sürenin olabildiğince uzun olması her zaman hedefelenen önemli bir konudur. Bu da sitenizin görsel ve işlevsel tasarımının ziyaretçilerin olabildiğince rahat bir şekilde istediklerine ulaşmasının sağlanabilmesi ile mümkündür. KÜP AJANS ekibi tüm projelerinde kullanıcı dostu bir tasarım çizgisi belirler ve ziyaretçilerinizin web sitenize kolay ulaşmasını ve sitenizde olabildiğince uzun süre kalmasını sağlamaya yönelik tüm çalışmaları titizlikle yapar.

 

Web Tarayıcılarına Uygun Tasarımlar

Günümüzde bilişim teknolojileri çok büyük hızla gelişmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda web ortamında yaygınlaşan yeni tarayıcılarda sitenizin düzgün çalışabilmesi çok önemlidir. Bu konuda web tasarım ekibimiz en etkin çözümler için sürekli olarak çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.

 

SEO ( Arama Motorları Optimizasyonu )

SEO yani arama motorları optimizasyonu son yıllarda internet kullanımının artması ile birlikte en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerimizden birisidir. KÜP AJANS olarak tam hizmet interaktif ajansı olarak SEO anlamında bir çok müşteriye ve başarıya sahibiz. Arama motorları optimizasyonu anlamına gelmekte olan bu hizmetimiz müşterilerimizin Google, Yandex, Bing gibi bir çok arama motorunda ilk sayfaya gelmesi için yapılan aşamalı tanıtım çalışmasıdır.

 

Müşteri Hizmetleri

Bir çok müşterimizin daha önce sektörümüzde karşılaştığı olumsuzlukların en başında gelen hizmet aldıkları firmanın müşteri temsilcisinin olmayışı ve etkili, zamanında ve doğru iletişim kuramama yakınışlarını bilmekteyiz. Bu doğrultuda KÜP AJANS ekibi olarak müşterilerimizle her zaman doğru şekilde iletişim kuran müşteri temsilcisi ekibimizle hizmet vererek müşterilerimizin hizmet aldığı firmada muhatap bulamama ya da anlaşılması güç teknik konularda müşterilerimizin anlayabileceği seviyede enformasyon akışının sağlanamama sorununu ortadan kaldırdık. KÜP AJANS ekibi sizlere 7/24 teknik destek ve müşteri hizmetleri hattımız ile hizmet verir.

 

Bakım ve Onarım

KÜP AJANS web tasarım, yazılım ve SEO hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetler takibi ve bakımı süreklidir. Bakım ve onarım ekibimiz siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetleri düzenli olarak profesyonel raporlama yöntemlerimiz ile yapmakta ve iş hayatınızda ufakta olsa hızınızı kesecek sorunlar ile karşılaşmamanız için 7/24 çalışmaktadır.